Szanowni Państwo,

Jesteśmy pierwszą na Dolnym Śląsku firmą cateringową, której działalność nastawiona jest na organizację imprez okolicznościowych dla klijęta indywidualnego o charakterze prestiżowym.

Naszym celem jest tworzenie niezapomnianych przyjęć, które poprzez swoją oprawę: dekorację stołów i wnętrz, potrawy delikatnie pieszczące podniebienie, muzykę na żywo, profesjonalną obsługę w eleganckich strojach, sprawią, iż często będą Państwo powracać do nich myślami. Przygotowując poszczególne przyjęcia „opieramy się” o wieloletnie doświadczenie zdobyte na kierowniczych stanowiskach w najlepszych londyńskich i warszawskich restauracjach. Do każdego zleceniodawcy, bez względu czy będzie to pojedyncza osoba czy też rozwinięta firma, dostosowujemy się do Jego indywidualnych potrzeb, preferencji i sugestii.

Partner catering zajmuje się również kompleksową obsługą imprez firmowych oraz dostawą świeżych i smacznych lunchów, kanapek oraz tartinek do firm. Jeżeli interesuje Cię stała współpraca czekamy na maila lub telefon od Ciebie. Przygotowujemy indywidualne oferty dla biur i dużych firm w okresie świąt.

Dla wszystkich naszych pracowników organizacja bankietów, przyjęć, lunchów, sympozjów, imprez plenerowych itp. nie jest pracą, czy obowiązkiem, lecz sztuką, pasją którą żyją, planując każdy, nawet najdrobniejszy szczegół Państwa imprezy.

Dysponujemy bogatą ofertą miejsc, w których możecie Państwo zoorganizowac swoją imprezę:
„ Dom Gerharta Hauptmanna” mozliwa liczba miejsc w restauracji 40 os. Liczba miejsc w „Sali Rajskiej” muzeum 60 os. Na zewnątrz budynku pod namiotami gastronomicznymi 100os. Organizujemy również imprezy pod gołym niebem do 300 os. W ofercie posiadamy trzy sale konferencyjne 3 x 30 osób wyposażone w sprzęt multimedialny.

„ Restauracja Arkadia” liczba miejsc siedzących 80 os. Organizujemy: Przyjęcia firmowe, wieczory tematycze z winami, serami, oraz wyśmienitym jedzeniem z różnych zakątków Europy. Zapewniamy dowóz posiłków do klijenta oraz pełną i profesjonalną obslugę.

„ Dom góralski „ w Przesiece. Malowniczo położony, oraz doskonale wyposazony obiekt sprawi, że Państwa przyjęcie okolicznościowe pozostanie na długo w pamięci Państwa gości. Liczba miejsc 60-80 os.

„ Hotel Przystań „ w Mysłakowicach położony zaledwie kilka kilometrów od centrum Jeleniej Góry oprucz ciszy i intymności spotkań gwarantuje nowoczesne centrum konferencyjne do 250 osób oraz dwie sale bankietowe mogące pomieści jednorazowo po 250 osób każda.

Z wyrazami szacunku
Partner Catering